Zpět na hlavní stránku
Kontakt

Vaše náměty mi zašlete, prosím, přes tento formulář.
Děkuji

Autor
Jmenuji se Pavel Zubek a jsem ročník 1969. Narodil jsem se v Třinci a také jsem tu zůstal. Jsem patriotem a nedám dopustit na náš gorolský kraj. Myslím si, že je u nás krásně a žijí tu pracovití a pohostinní lidé. Sice jsou trochu furianti a prchliví, ale to se dá snést.
Proč jsem se dal na tvorbu těchto stránek? Odpověď je snadná. Chci seznámit širokou veřejnost s krásami našeho východního cípu České republiky. Jelikož jsem turista a cykloturista, tak se budu snažit náš región přiblížit právě na trasách a cyklotrasách Těšínských Beskyd. Stránky jsou osobní,takže nečekejte profesionální podání. V článcích nabídnu i osobní pocity a pokud budete chtít, tak zveřejním i vaše postřehy. Samozřejmě občas vložím článek i z jiných oblastí, protože svět je malý a není na škodu vědět i o jiných atraktivních místech .
Mými dalšími koníčky jsou fotografování a práce na PC. To je ideální kombinace zájmů pro vytvoření www stránek. Nyní vše tvořím v Easy Editoru.
Rád bych časem dodal i mapky popisovaných oblastí, ale zatím nevím, jak to vyřešit. Programy něco stojí a autorská práva jsou nevyzpytatelná. Přitom popis trasy se bez mapy neobejde.Pokud máte nějaký zajímavý nápad, jak toto vyřešit, prosím, ozvěte se!
Doufám, že na těchto stránkách najdete inspiraci pro návštěvu tohoto trochu opomíjeného kraje hlubokých lesů a zatím na mnoho místech zachované lidové architektůry

Náhled na původní web Původní web
Náhled na prapůvodní web Původní web
Náhled na prapůvodní web Původní web